Де купити піскоструменеву обробку скла у Львові

Переглядів: 794


“Щось таке, щоб гарне було і не дорого…” Чи відвідували Вас такі думки, коли Ви робили свої останні покупки в колоритних львівських крамничках? Особливо в час економічної нестабільності ми  всі в пошуку цікавих, однак небагато вартісних рішень наших видумкуватих замислів. Якщо Ви впізнали себе в вище писаних рядках, тоді піскоструменева обробка скла — це те, що Ви потребуєте для малобюджетного, однак індивідуального декорування свого інтер’єру.

Піскоструменева скляна обробка — це нанесення матових (непрозорих) елементів на поверхню скла чи дзеркала чи їхнє суцільне матування. Це можливе завдяки тому, що пісок (чи інший абразивний матеріал) вилітає з сопла піскоструменевого апарату на надзвичайній швидкості, утворюючи на поверхні, об яку вдаряється, мікроскопічні лусочки чи подряпини, що неозброєним оком сприймається як матування. Види цієї обробки бувають напрочуд різними: прозоре скло з матовим малюнком і навпаки, матове скло з прозорим малюнком або, навіть, матовий малюнок на матовому склі. Різноманіттям обробки скла  львів’ян, звісно, не здивуєш, адже наш Львів здавна славиться любов’ю до скла. І таке поєднання грайливості заломлених  в склі променів світла та матових декорів просто зачаровує…

Малюнки на дзеркалі можуть виконуватися як з лицевої сторони (сторони скла), так із тильної (сторони амальгами, тобто дзеркального покриття). Щодо нескладних матованих малюнків в кольорі, то їх наносять з допомогою трафарету на дзеркало з тильної сторони, після матування покриваючи вибраною Вами фарбою. Поєднання матової шовковистої поверхні скла з Вашими улюбленими кольорами створить неповторний шарм  та стане оригінальним доповненням Вашого дому чи офісу.

Ця технологія обробки скла дозволяє всіляко бавитися з різними ступенями матування і, навіть, в результаті отримати так званий “глибокий піскоструй”.

Завдяки покриттю гідрофобною рідиною, скло отримує підвищену стійкість до зовнішніх впливів  і Ви можете доглядати за улюбленим виробом, абсолютно не хвилюючись ні про що.

Піскоматуванням можна виконати чималий спектр малюнків найрізноманітнішої складності з каталогу “Першої Універсальної Склонарізки”® або малюнок, створений за Вашими побажаннями у Вашому особливому стилі. Дзеркало само по собі візуально збільшує простір, а дзеркало з нанесеним зображенням додає будь-якому інтер’єру вишуканості на унікальності.

Та й сфера застосування такої технології обробки скла дуже і дуже широка. Для прикладу, Ви вирішили перетворити Ваші звичайні міжкімнатні двері в індивідуальний елемент домашнього затишку. Піскоструменева обробка  надасть їм креативності та сучасної краси. Або ж Ваш елегантний інтер’єр містить перегородки чи дзеркальну шафу-купе. Реалізуйте на них свої дизайнерські задуми з допомогою піскоматування. Хоча це ще далеко не все, що можна виконати в цій техніці: ексклюзивні меблі, логотипи та написи, душові кабіни, малюнок або навіть ціле художнє панно… Усе, що зробить Ваш інтер’єр неповторним.

“Перша Універсальна Склонарізка”® виконує піскоматування з допомогою найсучаснішої технології піскоструменевої обробки скла. Разом з цією послугою, у будь-якому нашому офісі Ви можете замовити також інші види обробки скла чи дзеркала.

Піскостуменева обробка скла — це по-справжньому художня обробка скла та дзеркала. Ніжна атмосфера та затишок Вашому дому — це те, на що Ви заслуговуєте і ми раді допомагати Вам виражати свою індивідуальність.

 

Втілення творчих задумів!

                                                                    Роман Сенів, керівник відділу збуту

                                                       Перша Універсальна Склонарізка®


Переглядів: 794

Усі опубліковані матеріали про скло та дзеркало

Рекомендовані статті

Де можна купити дзеркала у Львові?®

У нас в наявності є дзеркало товщиною 3мм, 4мм і 6мм. Розміри цих листів дзеркала є великими — 3210*2250 мм. Ви даєте свої розміри і ми з цих великих листів здійснимо порізку дзеркала у Львові, та при потребі пошліфуємо їхній край, оздобимо їх фацетом чи просвердлимо в них отвори. Також, особливо це є актуальним для великих розмірів, приклеїмо з тильної сторони спеціальну травмозахисну плівку.

Чим відрізняється куленепробивне скло від “антивандального” та вибухостійкого?

Багатошарове захисне скло має широке застосування в сучасному будівництві і успішно конкурує з більш традиційними матеріалами, завдяки своїй високій міцності та безпечності. Комбінуючи різні за товщиною вихідні скла і полімерні шари, можна створювати вироби з різними рівнями захисту, аж до кулестійких. Багатошарове скло дозволяє відмовитися від традиційних решіток, віконниць, металевих дверей, захисних жалюзей. Захисне скло Читати далі

Якісна шафа-купе — це передусім безпечне дзеркало®

“Як би мені ще зекономити?, – думає недобросовісний виробник шаф-купе з “Уездного Города N”. Візьму я , і поклею на свої дзеркала з задньої сторони не спеціальну травмозахисну плівку, а звичайний канцелярський скотч (тільки широкий), а замовник цього і так не побачить . А в мене, дивись, за рік на цій різниці при моїх об’ємах Читати далі

Опублікував

Продуктами «Першої Універсальної Склонарізки»® є: гарячий вітраж, розпис по склу, гравірування, скло, дзеркала, монтаж і доставка, обробка скла та дзеркал
Нова послуга!