Де купити піскоструменеву обробку скла у Львові

Переглядів: 622


“Щось таке, щоб гарне було і не дорого…” Чи відвідували Вас такі думки, коли Ви робили свої останні покупки в колоритних львівських крамничках? Особливо в час економічної нестабільності ми  всі в пошуку цікавих, однак небагато вартісних рішень наших видумкуватих замислів. Якщо Ви впізнали себе в вище писаних рядках, тоді піскоструменева обробка скла — це те, що Ви потребуєте для малобюджетного, однак індивідуального декорування свого інтер’єру.

Піскоструменева скляна обробка — це нанесення матових (непрозорих) елементів на поверхню скла чи дзеркала чи їхнє суцільне матування. Це можливе завдяки тому, що пісок (чи інший абразивний матеріал) вилітає з сопла піскоструменевого апарату на надзвичайній швидкості, утворюючи на поверхні, об яку вдаряється, мікроскопічні лусочки чи подряпини, що неозброєним оком сприймається як матування. Види цієї обробки бувають напрочуд різними: прозоре скло з матовим малюнком і навпаки, матове скло з прозорим малюнком або, навіть, матовий малюнок на матовому склі. Різноманіттям обробки скла  львів’ян, звісно, не здивуєш, адже наш Львів здавна славиться любов’ю до скла. І таке поєднання грайливості заломлених  в склі променів світла та матових декорів просто зачаровує…

Малюнки на дзеркалі можуть виконуватися як з лицевої сторони (сторони скла), так із тильної (сторони амальгами, тобто дзеркального покриття). Щодо нескладних матованих малюнків в кольорі, то їх наносять з допомогою трафарету на дзеркало з тильної сторони, після матування покриваючи вибраною Вами фарбою. Поєднання матової шовковистої поверхні скла з Вашими улюбленими кольорами створить неповторний шарм  та стане оригінальним доповненням Вашого дому чи офісу.

Ця технологія обробки скла дозволяє всіляко бавитися з різними ступенями матування і, навіть, в результаті отримати так званий “глибокий піскоструй”.

Завдяки покриттю гідрофобною рідиною, скло отримує підвищену стійкість до зовнішніх впливів  і Ви можете доглядати за улюбленим виробом, абсолютно не хвилюючись ні про що.

Піскоматуванням можна виконати чималий спектр малюнків найрізноманітнішої складності з каталогу “Першої Універсальної Склонарізки”® або малюнок, створений за Вашими побажаннями у Вашому особливому стилі. Дзеркало само по собі візуально збільшує простір, а дзеркало з нанесеним зображенням додає будь-якому інтер’єру вишуканості на унікальності.

Та й сфера застосування такої технології обробки скла дуже і дуже широка. Для прикладу, Ви вирішили перетворити Ваші звичайні міжкімнатні двері в індивідуальний елемент домашнього затишку. Піскоструменева обробка  надасть їм креативності та сучасної краси. Або ж Ваш елегантний інтер’єр містить перегородки чи дзеркальну шафу-купе. Реалізуйте на них свої дизайнерські задуми з допомогою піскоматування. Хоча це ще далеко не все, що можна виконати в цій техніці: ексклюзивні меблі, логотипи та написи, душові кабіни, малюнок або навіть ціле художнє панно… Усе, що зробить Ваш інтер’єр неповторним.

“Перша Універсальна Склонарізка”® виконує піскоматування з допомогою найсучаснішої технології піскоструменевої обробки скла. Разом з цією послугою, у будь-якому нашому офісі Ви можете замовити також інші види обробки скла чи дзеркала.

Піскостуменева обробка скла — це по-справжньому художня обробка скла та дзеркала. Ніжна атмосфера та затишок Вашому дому — це те, на що Ви заслуговуєте і ми раді допомагати Вам виражати свою індивідуальність.

 

Втілення творчих задумів!

                                                                    Роман Сенів, керівник відділу збуту

                                                       Перша Універсальна Склонарізка®


Переглядів: 622

Усі опубліковані матеріали про скло та дзеркало

Рекомендовані статті

Ультра-фіолетове склеювання скла та склеювання силіконом®

Переваги та недоліки методів Для багатьох цінителів скла, що  прагнуть втілювати в життя свої неординарні ідеї, певною трудністю стає поєднання декількох скляних елементів або прилаштування незвичного задуму у вже виконаний інтер’єр. Який клей використати для поклейки скла? На наше щастя, існує декілька видів приклеювання скла, що  дає можливість зробити вдале рішення на користь наших потаємних Читати далі

Особливості матового сатинового скла®

             Що таке скло матове сатин? Де його можна купити у Львові? Яка його основна функція і чим воно відрізняється від піскоструйки? Скло сатин виготовляють на Склозаводах методом хімічного оброблювання поверхні листового віконного чи тонованого в масі скла для того, щоби надати йому шовковисту матовість. Отже, на виході отримують непрозоре матове скло, яке пропускає світло. Читати далі

Чим відрізняється куленепробивне скло від “антивандального” та вибухостійкого?

Багатошарове захисне скло має широке застосування в сучасному будівництві і успішно конкурує з більш традиційними матеріалами, завдяки своїй високій міцності та безпечності. Комбінуючи різні за товщиною вихідні скла і полімерні шари, можна створювати вироби з різними рівнями захисту, аж до кулестійких. Багатошарове скло дозволяє відмовитися від традиційних решіток, віконниць, металевих дверей, захисних жалюзей. Захисне скло Читати далі

Опублікував

Продуктами «Першої Універсальної Склонарізки»® є: гарячий вітраж, розпис по склу, гравірування, скло, дзеркала, монтаж і доставка, обробка скла та дзеркал
Нова послуга!