Де купити у Львові дзеркальну плитку.

Переглядів: 3 833

Дзеркальна плитка

Дзеркальна плитка – це дзеркало, виготовлене у формі плитки. Така плиточка є альтернативою або доповненням до керамічної плитки. Зазвичай, з певної кількості плиточок утворюють дзеркальне панно. Дуже часто  дзеркальна плитка є  поєднана з фацетом (скошеною гранню торця дзеркала).

Якщо Ви прагнете якісно і оригінально прикрасити  домашній куточок чи вразити клієнтів Вашого закладу, то дзеркальна плитка внесе у Ваш інтер’єр вишуканість, багатий вигляд і урочистість.

Окрім того, що зеркальна плитка є сучасною тенденцією в декоруванні, вона слугує також як додаткове джерело світла. Адже дзеркальна поверхня не лише активно відбиває сонячні промені, але й заворожує неповторною грою світла у гранях дзеркала. До того ж плитка із зеркала візуально збільшує простір в невеликих приміщеннях.

Де можна застосувати таку  естетичну оздобу? Здається, її застосуванню немає обмежень! Стіни, стелі, ванна кімната, ніші, колони, вітальні… А, можливо, Ви думаєте, як привабити клієнтів чимось унікальним? Ваше кафе чи ресторан, магазин та офіс, фітнес-центр або нічний клуб перетвориться на чарівну казку саме завдяки дзеркальній плитці. Якщо Ви хочете купити плитку із дзеркала для Вашої кухні (наприклад, як фартух), то врахуйте, що вона саме там потребуватиме ретельного догляду.

«Перша Універсальна Склонарізка»® є Львівським виробником дзеркальної плитки і виготовляє як гуртові, так і роздрібні партії на сучасному італійському обладнанні. Ми використовуємо якісне вологостійке дзеркало, яке придатне як для сухих приміщень, так і для приміщень з підвищеною вологістю. Детальніше про поклейку дзеркальної плитки можна прочитати в статті «Чи варто самому робити монтаж скла чи дзеркала»

Стійкість до перепадів температур і безпека в експлуатації завдяки якісній обробці – це те, що характеризує придбану в нас продукцію.

Плитка із срібного (товщина 4 та 6 мм), бронзового (4 мм), графітового (4 мм) , синього (4 мм) та зеленого (4 мм) дзеркала дасть Вам можливість в повній мірі проявити свою творчу натуру.

Хоча існують певні стандарти того, якою  має бути плитка, ми виготовляємо дзеркальну плитку будь-якого розміру з різноманітною шириною фацету (від 5 до 40 мм). Таке поєднання кольорів та розмірів – справжня знахідка для втілення своїх фантазій. Завдяки відсутності яскравого забарвлення  дзеркальна плитка вдало гармоніює з різними видами оздоблюваних матеріалів.

В короткі терміни ми не просто виготовляємо Вашу плитку, але й доставляємо її Вам.

І на завершення, декілька порад по монтажу дзеркальної плитки: не використовуйте клеї на цементній основі чи універсальні герметики, адже вони поступово руйнують емальгаму дзеркала. Використавши для поклейки спеціальний клей для дзеркал (такий клей можна купити на «Першій Універсальній Склонарізці»® ), Ви міцно закріпите плитку на потрібній основі. А самі шви між плиткою можна затирати нейтральними герметиками.

У догляді за плиткою з дзеркала користуйтеся будь-яким засобом для миття скла.

Навіть якщо ніхто не навчав нас щось змішувати чи поєднувати, ми самі сміливо намагаємося це робити. І нерідко результат перевершує сподівання! Очевидно, що  саме прагнення  створювати щось нове з того, що вже давно відоме,  і призвело до нового способу просто, але презентабельно декорувати інтер’єр.

Нехай Ваша внутрішня радість та почуття прекрасного віддзеркалюються у всьому, що оточує…

З думкою про Вас,                          Роман Сенів

«Перша Універсальна Склонарізка»®   м.Львів                          Керівник відділу збуту


Усі опубліковані матеріали про скло та дзеркало

Рекомендовані статті

Що таке фацет?®

У нас на Галичині файних парубків іноді називають “фацет” (з наголосом на букву “а”). Але в цій статті мова піде про гарне дзеркало, на якому зроблений фацет (з наголосом на букву “е”). Фацетом (фаскою) називають обробку краю скла чи дзеркала, шляхом його зрізу під кутом 10 градусів (хоча може бути від 10 до 45 градусів Читати далі

Гартоване Скло та Гартування — його необхідність в сучасному інтер’єрі

Споконвіку люди цінували міцність. Вона є притаманна єгипетським пірамідам в Ґізі, римському Пантеону і Великому китайському мурові… Як же зберегти цю прадавну плекану міцність у своїй омріяній оселі? Один із способів… гартування скла. Дозвольте декілька слів про цю унікальну технологію обробки скла. Гартоване (калене) скло — це скло, нагріте до температури близько 600 градусів за Читати далі

Особливості фігурної кромки®

Фігурна кромка надасть склу більш оригінального і креативного вигляду. Вона може бути як шліфованою, так і пізніше додатково відполірованою. Це вже як Вам до вподоби. Любите матовий край — вибирайте шліфовку, блискучий край — поліровку кромки. Фігурна кромка виглядає як невеличка хвилька на кромці скла і може бути виконана на склі товщиною 8, 10, 12 Читати далі

Опублікував

Продуктами «Першої Універсальної Склонарізки»® є: гарячий вітраж, розпис по склу, гравірування, скло, дзеркала, монтаж і доставка, обробка скла та дзеркал
Нова послуга!