Де купити у Львові дзеркальну плитку.

Переглядів: 3 219

Дзеркальна плитка

Дзеркальна плитка – це дзеркало, виготовлене у формі плитки. Така плиточка є альтернативою або доповненням до керамічної плитки. Зазвичай, з певної кількості плиточок утворюють дзеркальне панно. Дуже часто  дзеркальна плитка є  поєднана з фацетом (скошеною гранню торця дзеркала).

Якщо Ви прагнете якісно і оригінально прикрасити  домашній куточок чи вразити клієнтів Вашого закладу, то дзеркальна плитка внесе у Ваш інтер’єр вишуканість, багатий вигляд і урочистість.

Окрім того, що зеркальна плитка є сучасною тенденцією в декоруванні, вона слугує також як додаткове джерело світла. Адже дзеркальна поверхня не лише активно відбиває сонячні промені, але й заворожує неповторною грою світла у гранях дзеркала. До того ж плитка із зеркала візуально збільшує простір в невеликих приміщеннях.

Де можна застосувати таку  естетичну оздобу? Здається, її застосуванню немає обмежень! Стіни, стелі, ванна кімната, ніші, колони, вітальні… А, можливо, Ви думаєте, як привабити клієнтів чимось унікальним? Ваше кафе чи ресторан, магазин та офіс, фітнес-центр або нічний клуб перетвориться на чарівну казку саме завдяки дзеркальній плитці. Якщо Ви хочете купити плитку із дзеркала для Вашої кухні (наприклад, як фартух), то врахуйте, що вона саме там потребуватиме ретельного догляду.

«Перша Універсальна Склонарізка»® є Львівським виробником дзеркальної плитки і виготовляє як гуртові, так і роздрібні партії на сучасному італійському обладнанні. Ми використовуємо якісне вологостійке дзеркало, яке придатне як для сухих приміщень, так і для приміщень з підвищеною вологістю. Детальніше про поклейку дзеркальної плитки можна прочитати в статті «Чи варто самому робити монтаж скла чи дзеркала»

Стійкість до перепадів температур і безпека в експлуатації завдяки якісній обробці – це те, що характеризує придбану в нас продукцію.

Плитка із срібного (товщина 4 та 6 мм), бронзового (4 мм), графітового (4 мм) , синього (4 мм) та зеленого (4 мм) дзеркала дасть Вам можливість в повній мірі проявити свою творчу натуру.

Хоча існують певні стандарти того, якою  має бути плитка, ми виготовляємо дзеркальну плитку будь-якого розміру з різноманітною шириною фацету (від 5 до 40 мм). Таке поєднання кольорів та розмірів – справжня знахідка для втілення своїх фантазій. Завдяки відсутності яскравого забарвлення  дзеркальна плитка вдало гармоніює з різними видами оздоблюваних матеріалів.

В короткі терміни ми не просто виготовляємо Вашу плитку, але й доставляємо її Вам.

І на завершення, декілька порад по монтажу дзеркальної плитки: не використовуйте клеї на цементній основі чи універсальні герметики, адже вони поступово руйнують емальгаму дзеркала. Використавши для поклейки спеціальний клей для дзеркал (такий клей можна купити на «Першій Універсальній Склонарізці»® ), Ви міцно закріпите плитку на потрібній основі. А самі шви між плиткою можна затирати нейтральними герметиками.

У догляді за плиткою з дзеркала користуйтеся будь-яким засобом для миття скла.

Навіть якщо ніхто не навчав нас щось змішувати чи поєднувати, ми самі сміливо намагаємося це робити. І нерідко результат перевершує сподівання! Очевидно, що  саме прагнення  створювати щось нове з того, що вже давно відоме,  і призвело до нового способу просто, але презентабельно декорувати інтер’єр.

Нехай Ваша внутрішня радість та почуття прекрасного віддзеркалюються у всьому, що оточує…

З думкою про Вас,                          Роман Сенів

«Перша Універсальна Склонарізка»®   м.Львів                          Керівник відділу збуту


Усі опубліковані матеріали про скло та дзеркало

Рекомендовані статті

Чим відрізняється куленепробивне скло від “антивандального” та вибухостійкого?

Багатошарове захисне скло має широке застосування в сучасному будівництві і успішно конкурує з більш традиційними матеріалами, завдяки своїй високій міцності та безпечності. Комбінуючи різні за товщиною вихідні скла і полімерні шари, можна створювати вироби з різними рівнями захисту, аж до кулестійких. Багатошарове скло дозволяє відмовитися від традиційних решіток, віконниць, металевих дверей, захисних жалюзей. Захисне скло Читати далі

Особливості армованого скла®

Армоване скло може бути корисним Вам у деяких випадках. Це прямо пов’язано з його особливістю. Всередині скла є спеціальний стальний дріт, з розмірами квадратної комірки приблизно 12 на 12 міліметрів. Його основною функцією, у випадку розбивання чи тріщин, є властивість не розсипатися на кавалки, а триматися купи. Це армоване скло застосовують для скління дашків, ліхтарів, Читати далі

Особливості матового сатинового скла®

             Що таке скло матове сатин? Де його можна купити у Львові? Яка його основна функція і чим воно відрізняється від піскоструйки? Скло сатин виготовляють на Склозаводах методом хімічного оброблювання поверхні листового віконного чи тонованого в масі скла для того, щоби надати йому шовковисту матовість. Отже, на виході отримують непрозоре матове скло, яке пропускає світло. Читати далі

Опублікував

Продуктами «Першої Універсальної Склонарізки»® є: гарячий вітраж, розпис по склу, гравірування, скло, дзеркала, монтаж і доставка, обробка скла та дзеркал
Нова послуга!