Де купити у Львові дзеркальну плитку.

Переглядів: 2 843

Дзеркальна плитка

Дзеркальна плитка – це дзеркало, виготовлене у формі плитки. Така плиточка є альтернативою або доповненням до керамічної плитки. Зазвичай, з певної кількості плиточок утворюють дзеркальне панно. Дуже часто  дзеркальна плитка є  поєднана з фацетом (скошеною гранню торця дзеркала).

Якщо Ви прагнете якісно і оригінально прикрасити  домашній куточок чи вразити клієнтів Вашого закладу, то дзеркальна плитка внесе у Ваш інтер’єр вишуканість, багатий вигляд і урочистість.

Окрім того, що зеркальна плитка є сучасною тенденцією в декоруванні, вона слугує також як додаткове джерело світла. Адже дзеркальна поверхня не лише активно відбиває сонячні промені, але й заворожує неповторною грою світла у гранях дзеркала. До того ж плитка із зеркала візуально збільшує простір в невеликих приміщеннях.

Де можна застосувати таку  естетичну оздобу? Здається, її застосуванню немає обмежень! Стіни, стелі, ванна кімната, ніші, колони, вітальні… А, можливо, Ви думаєте, як привабити клієнтів чимось унікальним? Ваше кафе чи ресторан, магазин та офіс, фітнес-центр або нічний клуб перетвориться на чарівну казку саме завдяки дзеркальній плитці. Якщо Ви хочете купити плитку із дзеркала для Вашої кухні (наприклад, як фартух), то врахуйте, що вона саме там потребуватиме ретельного догляду.

«Перша Універсальна Склонарізка»® є Львівським виробником дзеркальної плитки і виготовляє як гуртові, так і роздрібні партії на сучасному італійському обладнанні. Ми використовуємо якісне вологостійке дзеркало, яке придатне як для сухих приміщень, так і для приміщень з підвищеною вологістю. Детальніше про поклейку дзеркальної плитки можна прочитати в статті «Чи варто самому робити монтаж скла чи дзеркала»

Стійкість до перепадів температур і безпека в експлуатації завдяки якісній обробці – це те, що характеризує придбану в нас продукцію.

Плитка із срібного (товщина 4 та 6 мм), бронзового (4 мм), графітового (4 мм) , синього (4 мм) та зеленого (4 мм) дзеркала дасть Вам можливість в повній мірі проявити свою творчу натуру.

Хоча існують певні стандарти того, якою  має бути плитка, ми виготовляємо дзеркальну плитку будь-якого розміру з різноманітною шириною фацету (від 5 до 40 мм). Таке поєднання кольорів та розмірів – справжня знахідка для втілення своїх фантазій. Завдяки відсутності яскравого забарвлення  дзеркальна плитка вдало гармоніює з різними видами оздоблюваних матеріалів.

В короткі терміни ми не просто виготовляємо Вашу плитку, але й доставляємо її Вам.

І на завершення, декілька порад по монтажу дзеркальної плитки: не використовуйте клеї на цементній основі чи універсальні герметики, адже вони поступово руйнують емальгаму дзеркала. Використавши для поклейки спеціальний клей для дзеркал (такий клей можна купити на «Першій Універсальній Склонарізці»® ), Ви міцно закріпите плитку на потрібній основі. А самі шви між плиткою можна затирати нейтральними герметиками.

У догляді за плиткою з дзеркала користуйтеся будь-яким засобом для миття скла.

Навіть якщо ніхто не навчав нас щось змішувати чи поєднувати, ми самі сміливо намагаємося це робити. І нерідко результат перевершує сподівання! Очевидно, що  саме прагнення  створювати щось нове з того, що вже давно відоме,  і призвело до нового способу просто, але презентабельно декорувати інтер’єр.

Нехай Ваша внутрішня радість та почуття прекрасного віддзеркалюються у всьому, що оточує…

З думкою про Вас,                          Роман Сенів

«Перша Універсальна Склонарізка»®   м.Львів                          Керівник відділу збуту


Усі опубліковані матеріали про скло та дзеркало

Рекомендовані статті

Особливості ламінованого скла (тріплекс)®

Що таке скло ламіноване, або як його ще називають тріплекс? Насправді, кожен з нас знає відповідь і бачить це скло щодня. Де? В автомобілі. Його лобове скло якраз і є тріплексованим. Його основною функцією є захист водія від травмування під час нещасного випадку. Скло під час удару не розлітається на багато гострих кавалків, а тримається Читати далі

Що таке фацет?®

У нас на Галичині файних парубків іноді називають “фацет” (з наголосом на букву “а”). Але в цій статті мова піде про гарне дзеркало, на якому зроблений фацет (з наголосом на букву “е”). Фацетом (фаскою) називають обробку краю скла чи дзеркала, шляхом його зрізу під кутом 10 градусів (хоча може бути від 10 до 45 градусів Читати далі

Що таке QR-код

На нашому сайті за допомогою QR-коду Ви можете швидко скопіювати адресу поточної сторінки своїм smart-фоном.  Список програм для мобільних телефонів: для Android: Google Goggles, QuickMark, Barcode Scanner, Barcode2file, QR Droid, NeoReader, ixMAT Scanner, 2D-код, Elinext UPC, I-Nigma; для Apple iOS: Scan, RedLaser, QR Reader for iPhone, Bakodo — Barcode Scanner and QR Bar Code Reader, Читати далі

Опублікував

Продуктами «Першої Універсальної Склонарізки»® є: гарячий вітраж, розпис по склу, гравірування, скло, дзеркала, монтаж і доставка, обробка скла та дзеркал
Нова послуга!