Ф’юзинг як технологія виготовлення декоративних елементів®

Переглядів: 3 190


На перший погляд, такий маленький елемент декору, але якщо розширити уяву, то можна побачити досить широку сферу його застосування.

Наприклад, Ви купили двері зі склом у Львові, і відчувається, що бракує якоїсь «родзинки». А, виявляється, ось Вона, тут. Один, два чи три елементи приклеєних на скло, і вже зовсім інший вигляд.

Або можна прикрасити ними скляний фасад кухні, а також скажімо, керамічні плитки чи дзеркала. Варіантів застосування безліч.

На сьогодні нами розроблено багато готових кольорових видів декорів. Всі вони мають свій код, який тут під кожним фото вказано. Розміри від 30×30 мм до 60×60 мм. Але можна зробити будь-які розміри і, навіть, погодити власний дизайн, який би пасував до Вашого інтерєру.

Деякі виробники дверей замовляють нам гуртові партії і ми можемо спеціально для них створити неповторну з іншими лінійку декорів.

Техніка, якою ми їх виконуємо, називається ф’юзингом і дозволяє передати барви скла суцільно, без розділення кольорів скла паяним оловом.

Приклеїти ці декори можна як на етапі замовлення монтажу скла в двері у нас в майстерні, так і в себе вдома самотужки, приклеївши на силікон, чи ультрафіолетовий клей.

Приходьте в гості. Вибирайте, що ближче до душі.®

З повагою, керівник Першої Універсальної Склонарізки®, Євген Крамаренко

Всі фото ф’юзингу Студії “Гарячий вітраж®”

Усі опубліковані матеріали про скло та дзеркало

Рекомендовані статті

Особливості ультрапрозорого (надпрозорого) скла®

Скажу одразу — це дороге задоволення. Ультрапрозоре (надпрозоре) скло товщиною 4 мм може бути потрібним лише в деяких випадках. Які мінуси? По-перше, вартість ультрапрозорого скла є приблизно у 2,5 — 3 рази дорожчою від звичайного полірованого віконного скла. По-друге, різниця у прозорості; якщо таке скло встановити у вікно, око переважної більшості людей, напевно, не відрізнить Читати далі

Особливості 2мм-го скла для картин®

У переважній більшості на картини чи фото замовляють скло товщиною 2 мм. Це цілком достатня товщина скла для того, щоби захистити Вашу картину від пилу, бруду, захляпування будь-чим. Це є захистом від ультрафіолету, адже внаслідок його дії папір жовтіє і фарби вигорають. Також менша його вага не вимагає суперміцної конструкції рамки для картин. Тобто воно Читати далі

Особливості матового сатинового скла®

             Що таке скло матове сатин? Де його можна купити у Львові? Яка його основна функція і чим воно відрізняється від піскоструйки? Скло сатин виготовляють на Склозаводах методом хімічного оброблювання поверхні листового віконного чи тонованого в масі скла для того, щоби надати йому шовковисту матовість. Отже, на виході отримують непрозоре матове скло, яке пропускає світло. Читати далі

Опублікував

Продуктами «Першої Універсальної Склонарізки»® є: гарячий вітраж, розпис по склу, гравірування, скло, дзеркала, монтаж і доставка, обробка скла та дзеркал
Нова послуга!