Ф’юзинг як технологія виготовлення декоративних елементів®

Переглядів: 3 198


На перший погляд, такий маленький елемент декору, але якщо розширити уяву, то можна побачити досить широку сферу його застосування.

Наприклад, Ви купили двері зі склом у Львові, і відчувається, що бракує якоїсь «родзинки». А, виявляється, ось Вона, тут. Один, два чи три елементи приклеєних на скло, і вже зовсім інший вигляд.

Або можна прикрасити ними скляний фасад кухні, а також скажімо, керамічні плитки чи дзеркала. Варіантів застосування безліч.

На сьогодні нами розроблено багато готових кольорових видів декорів. Всі вони мають свій код, який тут під кожним фото вказано. Розміри від 30×30 мм до 60×60 мм. Але можна зробити будь-які розміри і, навіть, погодити власний дизайн, який би пасував до Вашого інтерєру.

Деякі виробники дверей замовляють нам гуртові партії і ми можемо спеціально для них створити неповторну з іншими лінійку декорів.

Техніка, якою ми їх виконуємо, називається ф’юзингом і дозволяє передати барви скла суцільно, без розділення кольорів скла паяним оловом.

Приклеїти ці декори можна як на етапі замовлення монтажу скла в двері у нас в майстерні, так і в себе вдома самотужки, приклеївши на силікон, чи ультрафіолетовий клей.

Приходьте в гості. Вибирайте, що ближче до душі.®

З повагою, керівник Першої Універсальної Склонарізки®, Євген Крамаренко

Всі фото ф’юзингу Студії “Гарячий вітраж®”

Усі опубліковані матеріали про скло та дзеркало

Рекомендовані статті

Особливості внутрішніх вирізів®

Якщо говорити про папір, тканину, дерево, плиту ДСП, метал і т. д., то зробити там внутрішній виріз є досить просто. Беремо відповідний інструмент і жодних проблем. Скажімо, Вам потрібно зробити на кухні отвір в керамічній плитці під розетку. Ви, або майстер, просто берете болгарку і відрізуєте зайві куски плитки. Зі склом справа є набагато складнішою. Читати далі

Особливості ф’юзингу на шафі-купе та фасадах®

Чи Ви вже знаєте, чим доповнити і збагатити Вашу шафу-купе або кухонні фасади?        Прийшов час повикидати з хати старі радянські меблі і нарешті створити затишний інтер’єр, в якому могли б поєднатися витончені форми, улюблені фактури і навіюючі позитивні емоції кольори. Можливо, Ви теж мрієте про зручну шафу-купе, в яку було би приємно і зручно Читати далі

Ф’юзинг як технологія виготовлення декоративних елементів®

На перший погляд, такий маленький елемент декору, але якщо розширити уяву, то можна побачити досить широку сферу його застосування. Наприклад, Ви купили двері зі склом у Львові, і відчувається, що бракує якоїсь «родзинки». А, виявляється, ось Вона, тут. Один, два чи три елементи приклеєних на скло, і вже зовсім інший вигляд. Або можна прикрасити ними Читати далі

Опублікував

Продуктами «Першої Універсальної Склонарізки»® є: гарячий вітраж, розпис по склу, гравірування, скло, дзеркала, монтаж і доставка, обробка скла та дзеркал
Нова послуга!