Особливості фарбованого скла “Лакобель” та “Колорглас”®

Переглядів: 5 348

скло Лакобель Lacobel 5002 синій яскравий

Багато де можна застосувати в інтер’єрі фарбоване скло.

Його можна використати у шафі-купе, в міжкімнатних перегородках і робочій частині кухні. Також фарбоване скло монтують у двері, кухонні фасади, роблять з нього кольорові стільниці. Іноді ним зашивають цілу стіну у ванній кімнаті, або роблять “шахматку”.

Також це кольорове скло може дивитися виграшно в інтер’єрі салону-перукарні чи у салоні краси; для виготовлення елітних вітрин, ювелірних бутиків, сучасних ресторанів та кафе.

У нас в наявності є дуже багато різноманітних кольорів фарбованого склаЛакобель” (“Lacobel”): білий, ультра-білий, слонової кості, бежевий, коричневий, червоний, вишневий, синій, чорний, сірий металік, та безліч інших кольорів, які Ви можете бачити тут на фотографіях.

Ми у Львові, на “Першій Універсальній Склонарізці”®, маємо вже готове фарбоване скло зі Склозаводів. Наприклад концерн AGC Flat Glass випускає фарбоване скло “Lacobel” (Лакобель). Воно є вологостійким і тому підходить до ванних кімнат.

Також цей концерн випускає ще цікаве фарбоване біле скло під назвою “Лакомат” (“Lacomat”). Це скло дещо нагадує піскоструйку, чи матовий двосторонній сатин (яке скло ліпше — сатин чи піскоструйка, читайте у статті “Скло матове сатин”). Проте у “Лакомата” є якась своєрідна неповторність — це фарбоване скло, напротивагу “Лакобелю”, потребує, аби фарба була з зовнішньої сторони, а не з внутрішньої.

Заводське скло, на жаль, не завжди може бути того кольору, що Вам необхідно.

Або цей колір в даний момент могли перестали фарбувати на заводі. Також скло “Лакобель” є товщиною лише 4 мм.

І тому, якщо Вам потрібно товстіше скло, про “Лакобель” прийдеться забути.  Але ми можемо пофарбувати для Вас скло у той колір, який є у нас на кольоровій розкладці і на будь-якій з товщин скла, які ми в себе маємо. Це скло 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12 мм. Також, коли пофарбувати матове скло сатин з гладкої сторони — виходить досить м’який пастельний неблискучий колір.

Якщо це фарбування буде виконано на прозорому склі — це буде “Colorglass” (“Колорглас”), якщо на матовому склі сатин — “Colorsatin” (“Колорсатин”). Тут це пофарбоване скло представлено на фотографіях у формі віяла (російською — веера).

Також ми можемо пофарбувати і ультрапрозоре скло в якийсь зі світлих кольорів — воно не перебиватиме легкою зеленкуватістю ніжні світлі та бежеві кольори фарби, як це може зробити звичайне віконне скло. Про це скло Ви можете почитати у статті “Скло ультрапрозоре (надпрозоре).

Отже, приходьте до нас і обирайте той варіант, який Вам сподобається, тому що колір найліпше побачити не через інтернет, а тримаючи в руках готове пофарбоване скло.

З повагою, Керівник “Першої Універсальної Склонарізки”® Євген Крамаренко

Дивитись всі фото фарбованого скла 


Усі опубліковані матеріали про скло та дзеркало

Рекомендовані статті

Особливості застосування тонованого скла®

Чим тоноване скло відрізняється від прозорого віконного скла? Де його можна купити у Львові і яка його ціна? Просто кажучи, тоноване скло — це скло , яке є забарвленим в якийсь один тон. Крізь нього видно те, що відбувається навколо. Забарвлення можна досягнути декількома методами. Досить поширеним на сьогодні є скло тоноване в масі. Це Читати далі

Особливості візерункового скла з орнаментом®

Знижка -50% на акційне візерункове скло!!! Якщо потрібно засклити двері чи меблеві фасади, зробити ексклюзивні скляні полички чи виконати скління садового ліхтаря — Вам потрібне скло візерункове, чи як його ще називають, декоративне. Що мається на увазі під назвою скло візерункове? Мова йде про рифлене скло, яке виготовляють на Склозаводах. Скло витягують зі скловарної печі Читати далі

Ф’юзинг як технологія виготовлення декоративних елементів®

На перший погляд, такий маленький елемент декору, але якщо розширити уяву, то можна побачити досить широку сферу його застосування. Наприклад, Ви купили двері зі склом у Львові, і відчувається, що бракує якоїсь «родзинки». А, виявляється, ось Вона, тут. Один, два чи три елементи приклеєних на скло, і вже зовсім інший вигляд. Або можна прикрасити ними Читати далі

Опублікував

Продуктами «Першої Універсальної Склонарізки»® є: гарячий вітраж, розпис по склу, гравірування, скло, дзеркала, монтаж і доставка, обробка скла та дзеркал
Нова послуга!