Особливості фарбованого скла “Лакобель” та “Колорглас”®

Переглядів: 6 442

скло Лакобель Lacobel 5002 синій яскравий

Багато де можна застосувати в інтер’єрі фарбоване скло.

Його можна використати у шафі-купе, в міжкімнатних перегородках і робочій частині кухні. Також фарбоване скло монтують у двері, кухонні фасади, роблять з нього кольорові стільниці. Іноді ним зашивають цілу стіну у ванній кімнаті, або роблять “шахматку”.

Також це кольорове скло може дивитися виграшно в інтер’єрі салону-перукарні чи у салоні краси; для виготовлення елітних вітрин, ювелірних бутиків, сучасних ресторанів та кафе.

У нас в наявності є дуже багато різноманітних кольорів фарбованого склаЛакобель” (“Lacobel”): білий, ультра-білий, слонової кості, бежевий, коричневий, червоний, вишневий, синій, чорний, сірий металік, та безліч інших кольорів, які Ви можете бачити тут на фотографіях.

Ми у Львові, на “Першій Універсальній Склонарізці”®, маємо вже готове фарбоване скло зі Склозаводів. Наприклад концерн AGC Flat Glass випускає фарбоване скло “Lacobel” (Лакобель). Воно є вологостійким і тому підходить до ванних кімнат.

Також цей концерн випускає ще цікаве фарбоване біле скло під назвою “Лакомат” (“Lacomat”). Це скло дещо нагадує піскоструйку, чи матовий двосторонній сатин (яке скло ліпше — сатин чи піскоструйка, читайте у статті “Скло матове сатин”). Проте у “Лакомата” є якась своєрідна неповторність — це фарбоване скло, напротивагу “Лакобелю”, потребує, аби фарба була з зовнішньої сторони, а не з внутрішньої.

Заводське скло, на жаль, не завжди може бути того кольору, що Вам необхідно.

Або цей колір в даний момент могли перестали фарбувати на заводі. Також скло “Лакобель” є товщиною лише 4 мм.

І тому, якщо Вам потрібно товстіше скло, про “Лакобель” прийдеться забути.  Але ми можемо пофарбувати для Вас скло у той колір, який є у нас на кольоровій розкладці і на будь-якій з товщин скла, які ми в себе маємо. Це скло 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12 мм. Також, коли пофарбувати матове скло сатин з гладкої сторони — виходить досить м’який пастельний неблискучий колір.

Якщо це фарбування буде виконано на прозорому склі — це буде “Colorglass” (“Колорглас”), якщо на матовому склі сатин — “Colorsatin” (“Колорсатин”). Тут це пофарбоване скло представлено на фотографіях у формі віяла (російською — веера).

Також ми можемо пофарбувати і ультрапрозоре скло в якийсь зі світлих кольорів — воно не перебиватиме легкою зеленкуватістю ніжні світлі та бежеві кольори фарби, як це може зробити звичайне віконне скло. Про це скло Ви можете почитати у статті “Скло ультрапрозоре (надпрозоре).

Отже, приходьте до нас і обирайте той варіант, який Вам сподобається, тому що колір найліпше побачити не через інтернет, а тримаючи в руках готове пофарбоване скло.

З повагою, Керівник “Першої Універсальної Склонарізки”® Євген Крамаренко

Дивитись всі фото фарбованого скла 


Усі опубліковані матеріали про скло та дзеркало

Рекомендовані статті

Ультра-фіолетове склеювання скла та склеювання силіконом®

Переваги та недоліки методів Для багатьох цінителів скла, що  прагнуть втілювати в життя свої неординарні ідеї, певною трудністю стає поєднання декількох скляних елементів або прилаштування незвичного задуму у вже виконаний інтер’єр. Який клей використати для поклейки скла? На наше щастя, існує декілька видів приклеювання скла, що  дає можливість зробити вдале рішення на користь наших потаємних Читати далі

Особливості антиблікового скла для картин®

В даній статті мова піде про антиблікове скло товщиною 2 міліметри, яке використовується для захисту картин, фотографій, вишивок бісером чи муліне, постерів, виробів з текстилю, папірусу, різноманітної графіки на папері, сертифікатів і т.д. Скло захищатиме Ваше мистецтво від пилу, бруду, вологи, вицвітання та руйнувальної дії ультрафіолету. Переважно для картин застосовують прозоре скло, про що Ви Читати далі

Що таке QR-код

На нашому сайті за допомогою QR-коду Ви можете швидко скопіювати адресу поточної сторінки своїм smart-фоном.  Список програм для мобільних телефонів: для Android: Google Goggles, QuickMark, Barcode Scanner, Barcode2file, QR Droid, NeoReader, ixMAT Scanner, 2D-код, Elinext UPC, I-Nigma; для Apple iOS: Scan, RedLaser, QR Reader for iPhone, Bakodo — Barcode Scanner and QR Bar Code Reader, Читати далі

Опублікував

Продуктами «Першої Універсальної Склонарізки»® є: гарячий вітраж, розпис по склу, гравірування, скло, дзеркала, монтаж і доставка, обробка скла та дзеркал
Нова послуга!