Особливості ультрапрозорого (надпрозорого) скла®

Переглядів: 1 784

скло ультрапрозоре

Скажу одразу — це дороге задоволення. Ультрапрозоре (надпрозоре) скло товщиною 4 мм може бути потрібним лише в деяких випадках.

Які мінуси?

По-перше, вартість ультрапрозорого скла є приблизно у 2,5 — 3 рази дорожчою від звичайного полірованого віконного скла.

По-друге, різниця у прозорості; якщо таке скло встановити у вікно, око переважної більшості людей, напевно, не відрізнить його від звичайного скла.

По-третє, б’ється воно так само як звичайне скло.

По-четверте, прикро, що Склозаводи ставлять на нього таку велику ціну; щоправда, для цього є пояснення — сировина (кварцовий пісок), з якої “варять” це скло, має бути відповідної якості, ретельно підібрана — з природно низьким вмістом домішків оксидів заліза, які надають звичайному віконному склу легкої зеленкуватості. Процес плавлення жорстко контролюється, а також  додаються спеціальні каталізатори, в тому числі діоксид марганцю, які роблять скломасу прозорішою.

Але, все-таки, ультрапрозоре (надпрозоре) скло має і свої переваги. Іноді замовник хоче супер перфектне прозоре скло, без жодної зеленкуватості, без жодних відтінків, і щоби його торець (край) був максимально білішим та  прозорішим.  Будь-ласка, в нас це скло є в наявності у Львові на вул. Луганській, поруч Супермаркету “Рукавичка”.

Також це скло може знадобитись тоді, коли виконується скління прилавків чи вітрин для ювелірних магазинів чи музейних стендів. Власне ультрапрозоре скло не буде ні на йоту спотворювати прекрасне срібло, золото, предмети старовини, чи діаманти та їхній блиск. Також це прозоре скло найменше серед усіх інших буде давати бліки від зовнішнього чи внутрішнього освітлення. Надпрозоре скло має найбільш високий коефіцієнт пропускання сонячного світла, і завдяки цьому сонячне світло проникає крізь нього майже  на 98 %!

Тут хочу сказати, що взагалі не має нічого страшного, якщо Ви поставите звичайне віконне поліроване скло. Його ставлять у всі вікна (99,999%), які сьогодні виготовляються. Просто стосовно скляних вітрин для ювелірних прикрас, музейних вітрин чи інших особливих потреб, увагу слід звертати особливо тоді, якщо за цим склом стоять ще з давніх-давен мистецькі шедеври, які ніяк не можуть продатися. Спробуйте тоді замінити звичайне скло на надпрозоре, і, можливо, результат не забариться.

Для перевірки прозорості скла, яке є у Вас, візьміть білосніжний папір з найвищим рівнем білизни. Покладіть цей папір безпосередньо під скло і таким чином зможете побачити наскільки Ваше скло стало зеленити цей папір. Подібним чином проглядатимуться і ювелірні прикраси.

Також це скло виявиться незамінним у тому випадку, якщо його буде потрібно пофарбувати у світлі кольори. Наприклад ідеально-білий, ніжно бежевий чи колір слонової кості. Якщо пофарбувати звичайне віконне скло, то його, майже непомітна оку зеленкуватість, буде досить помітною після пофарбування у світлі кольори. І чим товстішим буде це фарбоване віконне скло, тим більше його зеленкуватість буде перебивати будь-який світлий колір після пофарбування.

Надпрозоре товсте скло чудово дивиться в акваріумі. Якщо Ви не тільки акваріуміст, але ще й фотолюбитель, чи, навіть, професійний фотограф, зробіть собі акваріум з цього унікального скла. І коли робитимете фото для своєї колекції чи на конкурс,  Ваша робота буде ідеальною, адже кольоропередача від цього скла буде максимально наближеною до справжніх кольорів. І, якщо у Вас плаває в акваріумі Золота Рибка, то її фото, (та і, навіть, просте щоденне споглядання)  буде максимально природнім, без зеленого відтінку, який спотворює справжній колір усіх мешканців акваріуму.

У нас, на “Першій Універсальній Склонарізці”®, у Львові є таке ультрапрозоре скло, товщиною 4мм та 6 мм. Формат листа, з якого ми можемо вирізати розміри, які Вам потрібні — 3300*2134мм.

ВІДНЕДАВНА ми також пропонуємо надпрозоре скло товщиною 8 мм і 10 мм форматом 3660*2134 мм, яке акваріумісти можуть використовувати для своїх найрізноманітніших потреб.Також при потребі, ми можемо  пошліфувати або відполірувати кромку скла, свердлимо отвори та виконуємо фацет.

Тож визначайтесь з вибором надпрозорого скла та приходьте до нас.®

З повагою, Керівник “Першої Універсальної Склонарізки”®,  Євген Крамаренко

Дивитись всі фото ультрапрозорого (надпрозорого) скла


 

 


Усі опубліковані матеріали про скло та дзеркало

Рекомендовані статті

Особливості ф’юзингу на шафі-купе та фасадах®

Чи Ви вже знаєте, чим доповнити і збагатити Вашу шафу-купе або кухонні фасади?        Прийшов час повикидати з хати старі радянські меблі і нарешті створити затишний інтер’єр, в якому могли б поєднатися витончені форми, улюблені фактури і навіюючі позитивні емоції кольори. Можливо, Ви теж мрієте про зручну шафу-купе, в яку було би приємно і зручно Читати далі

Де купити віконне скло?®

Сама його назва — віконне скло — вже вказує на те, що це за скло. По-перше, воно має бути прозорим, по-друге, монтуватись у віконну раму, або стати частиною склопакету з двох чи трьох шибок . Відповідно виникає запитання — якої товщини має бути це скло? Якщо говорити буквально — це скло товщиною 3 або 4 Читати далі

Особливості полірування кромки®

Полірування країв скла є наступною операцією на нарізці скла, яка здійснюється на верстаті після шліфування краю скла. Відповідно можна відполірувати ту товщину скла чи дзеркала, яка була попередньо пошліфована, а саме 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12 і більше мм. Таким чином край скла тепер виглядає не матовим, а вже блискучим, відполірованим спеціальними полірувальними Читати далі

Опублікував

Продуктами «Першої Універсальної Склонарізки»® є: гарячий вітраж, розпис по склу, гравірування, скло, дзеркала, монтаж і доставка, обробка скла та дзеркал
Нова послуга!