Клієнтам

Комерційна пропозиція “Піскоструменева обробка”


Статті Фото

Комерційна пропозиція “Ультра-фіолетове склеювання”


Статті Фото

Комерційна пропозиція “Дзеркальна плитка”

Дзеркальна плитка
Таке поєднання кольорів та розмірів – справжня знахідка для втілення своїх фантазій. Дзеркальна плитка від  компанії “Перша Універсальна Склонарізка®” – нехай Ваша внутрішня радість та почуття прекрасного віддзеркалюються у всьому, що оточує.

Статті Фото

Комерційна пропозиція “Меблі зі скла”

Естетичний вигляд конструкцій, прозорість рішення надасть Вашому офісу чи домашньому кабінету презентабельності та створить відчуття легкості у втіленні Ваших задумів. Будь-який індивідуальний проект може бути зреалізований у меблях зі скла...

Статті Фото

Комерційна пропозиція “Фацет”

Чіткість...Ідеальна поверхня...Блиск, що властивий діамантам...Усе це може бути присутнім у Вашому фешенебельному готелі чи елітному будинку завдяки унікальній обробці скла — фацетуванню. Скошена грань торця скла чи дзеркала надасть вишуканості Вашому склу.

Статті Фото

Комерційна пропозиція “Ультрапрозоре скло”

Вам потрібне супер перфектне прозоре скло, без жодної зеленкуватості, без жодних відтінків, і щоби його торець був максимально білішим та прозорішим? Ультрапрозоре скло — це саме те, що Ви так давно шукали...Ідеальний акваріум для Ваших улюбленців, грація яких просто заворожує при спогляданні через ультрапрозоре скло.

Статті Фото

Комерційна пропозиція “Віконне скло”

Без нього ми не уявляємо свого життя...Воно дозволяє нам насолоджуватися красою ранкового пейзажу, завдяки йому ми маємо відчуття легкості і чистоти та водночас відчуття безпеки. Ми працюємо над тим, щоб воно ще більше подобалось Вам. Адже краса скла в самому склі...

Статті Фото
Page 1 of 212
Нова послуга!