Про нас

«Перша Універсальна Склонарізка»® працює для Вас у Львові ось вже 12 років.

Чому Перша Універсальна? Тому, що ми не тільки продаємо скло та дзеркало, але і виконуємо всі роботи в комплексі.

Якщо Вам потрібно зняти розміри на скло – наш майстер виїде на заміри зніме розміри на прямокутні або фігурні деталі зі скла чи дзеркала.

hp photosmart 720

Потім ми наріжемо Ваше замовлення на скло чи дзеркало, при потребі пошліфуємо, просвердлимо отвори, зробимо фацет. Також можемо доставити його додому та виконати монтаж.

Також ми виготовляємо декорації зі скла, завдяки яким можна підкреслити красу Ваших вікон чи дверей. Ми самі є виробниками у Львові і тому завжди можна створити і погодити той дизайн, який Вам до душі.

Дехто, щоб прикрасити дзеркало на шафі-купе чи у вітальні замовляє художній розпис, який здійснюється художниками вручну; або гравірування (вирізблювання) орнаментів за каталогом, чи Вашими малюнками в електронному варіанті.

Ці прекрасні роботи також можна виконати на склі до Ваших вікон чи дверей.

Проте найгарнішими виробами ,якими ми пишаємося, є наші картини зі скла, які ми маємо як готові до продажу, так і можемо виготовити індивідуально на Ваше замовлення.

Завдяки цій унікальній техніці (ми її назвали «Гарячий вітраж»)® скло просто виблискує усіма барвами і завжди тішитиме Ваше око.®

Отож, Ласкаво Просимо завітати до нас!

З повагою, керівник «Першої Універсальної Склонарізки»®, Крамаренко Євген

Нова послуга!