Що таке фацет?®

Переглядів: 3 223


У нас на Галичині файних парубків іноді називають “фацет” (з наголосом на букву “а”). Але в цій статті мова піде про гарне дзеркало, на якому зроблений фацет (з наголосом на букву “е”).

Фацетом (фаскою) називають обробку краю скла чи дзеркала, шляхом його зрізу під кутом 10 градусів (хоча може бути від 10 до 45 градусів — але це досить рідко ) та шириною 5,10,15,20,25 мм, а іноді і більше. За рахунок заломлення світла цей гарний зріз дозволяє повніше розкрити всю красу скла чи дзеркала.

У Львові, на “Першій Універсальній Склонарізці”® ми можемо виконати цей фацет (фаску) на своєму або Вашому склі чи дзеркалі. Ми постійно маємо в наявності скло у великому асортименті, а також великі листи дзеркал, форматом 3210 * 2250 мм, з яких можемо вирізати потрібні для Вас розміри. Причому за відходи, які залишатимуться після порізки дзеркала чи скла, платити непотрібно.

Фацет ми можемо зробити матовим, перламутровим чи глянцевим (прозорим). На прямокутних чи круглих формах, на віконному чи тонованому склі 4, 5, 6, 8, 10, 12 мм. На срібному, бронзовому, зеленому, синьому, графітовому чи матовому дзеркалі товщиною 4 мм. Також ще у нас є дзеркало срібне товщиною 6 мм. Широкий фацет на ньому виглядатиме теж досить ефектно.

Мені особисто дуже подобається ефект дзеркальної плитки з фацетом по периметру. Чи ця плитка є виконана квадратом, прямокутником, чи ромбом — ефект просто колосальний. Хорошим наочним прикладом є те, як цю плитку виклали в нещодавно відкритій у нас у Львові “Пузатій Хаті”, що на проспекті Шевченка. Просто шикарний Вікторіанський стиль. Якщо Ви там ще не були, обов’язково раджу завітати — там, ще й до того, можна смачно поїсти.фацет на склі

Таку дзеркальну плитку можна замовити у нас, і ми виготовимо її з будь-якого дзеркала, що у нас є. Це може бути і срібне, і бронзове, і синє, і зелене, і матове дзеркало. Особливо нещодавно ми отримали шикарне матове синє і зелене дзеркало. Візуальний ефект словами не передати. І в комбінації з іншими дзеркалами, чи, навіть, як самостійно закріплені дзеркала, дивитимуться “на ура”. У ванній кімнаті, в холі готелю, на танцювальних майданчиках та будь-де, куди поведе Ваша власна уява. Відчуття свята не залишатиме Вас ні на мить.

Ще цікаво дивиться фацет, виконаний на матовому білому сатиновому склі. Воно в нас є товщинами 4, 5, 6, 8 мм. Таким чином виходить невимушена простота та легкість. Матове скло не є забите малюнком та ще його особливістю є те, що воно ніколи не набридає.

Також для сміливих та авангардних оригінальним рішенням може стати виконання фацету на візерунковому склі, якого у нас є близько 95 видів. Найгарніше це виглядатиме зі сторони візерунку.

Багато хто замовляє фацет, коли купує скляні полиці чи стільниці. Також фацетоване скло купують і встановлюють в дорогі дубові двері. Це іноді можна спостерігати в Банківських установах, дорогих готелях чи елітних приватних особняках.

Недоліків у фацета практично немає, хіба-що ціна. Вона, звичайно, дорожча від шліфування чи полірування кромки. Ще слід пам’ятати, що чим  ширшим виконати фацет, тим край скла чи дзеркала стає тоншим.

Скажімо, якщо дзеркало має товщину 4 мм, то вже після виконаного по його периметру фацету, його краєчок буде мати товщину 1,5 — 2 мм.

Цей естетично гарний результат потребуватиме, відповідно, акуратної доставки та обережно виконаного монтажу.

Тож не ставте цей виріб (та й, зрештою, будь-яке скло чи дзеркало) на бетонну підлогу чи асфальт, керамічну плитку чи будь-який метал.

Також при замовленні фацету слід визначитися з тим, чи варто робити на краю скла чи дзеркала шліфування або полірування кромки. Якщо край скла чи дзеркала з фацетом ховатиметься за дверний штапік чи багетну рамку — переплачувати за цю обробку, яку ніхто не бачитиме, не слід. Але якщо край цього фацетованого виробу буде помітним — тоді краще замовити додаткову послугу зі  шліфування чи полірування краю скла чи дзеркала.

У нас в продажі постійно є готові зеркала, або ми можемо виготовити дзеркало з фацетом за ескізами чи фото, які є у Вас. Отже, приходьте, подивіться і замовте Собі цю доступну розкіш.®

                                      З повагою, Керівник “Першої Універсальної Склонарізки”®   Євген КрамаренкоУсі опубліковані матеріали про скло та дзеркало

Рекомендовані статті

Особливості полірування кромки®

Полірування країв скла є наступною операцією на нарізці скла, яка здійснюється на верстаті після шліфування краю скла. Відповідно можна відполірувати ту товщину скла чи дзеркала, яка була попередньо пошліфована, а саме 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12 і більше мм. Таким чином край скла тепер виглядає не матовим, а вже блискучим, відполірованим спеціальними полірувальними Читати далі

Що таке QR-код

На нашому сайті за допомогою QR-коду Ви можете швидко скопіювати адресу поточної сторінки своїм smart-фоном.  Список програм для мобільних телефонів: для Android: Google Goggles, QuickMark, Barcode Scanner, Barcode2file, QR Droid, NeoReader, ixMAT Scanner, 2D-код, Elinext UPC, I-Nigma; для Apple iOS: Scan, RedLaser, QR Reader for iPhone, Bakodo — Barcode Scanner and QR Bar Code Reader, Читати далі

Особливості армованого скла®

Армоване скло може бути корисним Вам у деяких випадках. Це прямо пов’язано з його особливістю. Всередині скла є спеціальний стальний дріт, з розмірами квадратної комірки приблизно 12 на 12 міліметрів. Його основною функцією, у випадку розбивання чи тріщин, є властивість не розсипатися на кавалки, а триматися купи. Це армоване скло застосовують для скління дашків, ліхтарів, Читати далі

Опублікував

Продуктами «Першої Універсальної Склонарізки»® є: гарячий вітраж, розпис по склу, гравірування, скло, дзеркала, монтаж і доставка, обробка скла та дзеркал
Нова послуга!