Особливості шліфування кромки®

Переглядів: 1 499


Шліфуванням кромки скла та дзеркала називається зняття гострих країв по периметру.

Шліфувати на обладнанні можна товщини 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12 і більше мм.

Скло товщиною 2 мм на верстаті пошліфувати не вдасться. Воно для цього надто делікатне.

Коли майстер здійснює шліфовку,- край скла стає матового кольору. При цьому сама кромка скла може мати різну форму — півкруглу; так звану єврокромку (де ріжучі краї є пошліфовані злегка під кутом 45 градусів з обох сторін скла); та фігурну кромку — її можна робити, коли товщина скла складає 8 мм або більше, наприклад 10, 12 мм.

Особливо потрібно шліфувати краї скла тоді, коли вони в процесі експлуатації будуть контактувати з нашими руками. Наприклад: скляна поличка до холодильника, полички у ванній кімнаті чи будь-де в помешканні. Це теж стосується дзеркала, яке висітиме у ванні без рамки.

У нас, на “Першій Універсальній Склонарізці”® ми також можемо пошліфувати і Ваше скло, але слід бути чітко впевненим, що воно не є гартованим, інакше воно просто “взірветься” на багато кавалків під час роботи. Гартоване скло подальшій обробці вже не піддається — нарізати скло, шліфувати кромку, свердлити отвори слід виключно перед процесом гартування.

Ще шліфування є необхідним для скла, яке, хоча і ховається десь у паз, чи під штапік, але ним часто будуть гримати. Адже шліфування не тільки робить краї скла безпечними, але і знімає мікротріщини у склі, які утворюються під час його нарізання склорізом.

Ви, напевно, зауважували, що у багатьох мешканців Львова залишились старі кухонні серванти чи меблі у вітальні. Там, спереду, були два пошліфованих скла, які їздили туди-сюди по направляючих пазах.

Так от, цим склом іноді і гримали в різні боки – то вправо, то вліво, – а йому хоч би що. А власне тому, що воно було шліфоване. Як би туди дали нешліфоване скло, – воно би там довго не прослужило.

Отож, замовляйте скло та дзеркало на порізці зі шліфовкою. Зрештою, це вже і не так дорого.®

З повагою, Керівник “Першої Універсальної Склонарізки”, Євген Крамаренко

Дивитись всі фото шліфування кромки


Усі опубліковані матеріали про скло та дзеркало

Рекомендовані статті

Вітринне Скло для магазинів®

Вітринним склом називають те скло, яким виконується скління фасадів магазинів. Це скло обов’язково має бути безпечним. В цю групу можна включити скло, починаючи від товщини 6мм, і, звичайно ж, 8мм, 10мм, 12мм. Його після порізки обов’язково слід загартувати (закалити). Хоча це здорожчить його вартість, безпека коштувати задорого не може. Також замість розбитого скла можна вмонтувати Читати далі

Як зняти шаблони з дверей для подальшої нарізки скла®

Типова картина, яка є в багатьох з нас під час ремонту — двері ми придбали, а жінка вже починає діставати чоловіка – “Ну коли Ти вже врешті скло вставиш?” Попередження: стаття для тих хто має час її прочитати. Хто не має 5 хв. часу — читайте лише останній абзац статті. Там відповідь на запитання, поставлене Читати далі

Ультра-фіолетове склеювання скла та склеювання силіконом®

Переваги та недоліки методів Для багатьох цінителів скла, що  прагнуть втілювати в життя свої неординарні ідеї, певною трудністю стає поєднання декількох скляних елементів або прилаштування незвичного задуму у вже виконаний інтер’єр. Який клей використати для поклейки скла? На наше щастя, існує декілька видів приклеювання скла, що  дає можливість зробити вдале рішення на користь наших потаємних Читати далі

Опублікував

Продуктами «Першої Універсальної Склонарізки»® є: гарячий вітраж, розпис по склу, гравірування, скло, дзеркала, монтаж і доставка, обробка скла та дзеркал
Нова послуга!