Монтаж і доставка

Купити скло у Львові є лише половиною справи. Кожного замовника теж цікавить запитання — де можна отримати якісний сервіс під ключ? Ми пропонуємо вирішення цієї проблеми.

Розгорнути статтю >>

Спочатку завітайте до нас, щоби вибрати той вид скла чи дзеркала, який припав до душі. Потім наш майстер може приїхати до Вас, щоб зняти розміри на скло чи дзеркало в межах Львова та Львівської області. Далі ми здійснюємо розкрій скла згідно Вашого замовлення.Після цього ми здійснюємо доставку туди, куди скажете.

І завершальним етапом є монтаж. Звичайно ж, і самому можна зняти розміри (поради, як це зробити можна прочитати у статті “Як зняти шаблони з дверей для нарізки скла”), привезти скло собі додому та виконати його монтаж. Від нас вимагається лише точно його нарізати. В такому разі ціна, звичайно ж, буде дешевшою і Ви зекономите кошти. Вирішувати Вам. Але якщо скло трісне в дорозі чи під час монтажу, або неточно були зняті розміри, то тоді доведеться платити знову.

Саме тому більшість замовників обирають варіант виконання замовлення під ключ. В такому випадку ми несемо відповідальність за всі етапи по доведенню замовлення  до стану повної готовності. І Ви вже вже не хвилюєтесь, чи правильно зняли розміри, чи зі склом не станеться чогось в дорозі, чи не розіб’ється воно під час монтажу. Ви отримуєте готовий результат.

Отже, ласкаво просимо завітати до нас на “Першу Універсальну Склонарізку”® у Львові.

З повагою, керівник Першої Універсальної Склонарізки®, Євген Крамаренко

Page 1 of 3123
Нова послуга!