Декоративна плівка

Чим декоративна плівка відрізняється від травмозахисної? І та і друга є плівкою. Але, травмозахисна плівка має за мету зберігати безпеку життя людини у випадку розбиття дзеркала.

Розгорнути статтю >>

Якісна травмозахисна, або як її ще називають антитравматична плівка має спеціальну тягучу структуру, яка не ріжеться легко, як бритвою, під час руйнування дзеркала. Інакше кажучи її основна відмінність — більша товщина, якісна тягуча сировина, якісний клей (розрахований на тривале зчеплення з тильною стороною дзеркала) .

Декоративна ж плівка (такої сьогодні на ринку десь 90 %) має іншу мету. Яку? Декорувати. Вона дещо тонша (має 70 — 80, а не 130 мікрон, як травмозахисна). Буває різноманітних кольорів.  Ми знаходимося у Львові, і використовуємо, зокрема, білу матову. Її перевагою є нижча ціна десь на 10 грн. на метрі квадратному а також приємний ніжний білий колір з тильної сторони.

Але будь-яка декоративна плівка на етапі створення переважно переслідувала мету в застосуванні в рекламі. Її основним призначенням є поклейка реклами на вітрини магазинів, автомобілів і т.п. Тут, як Ви розумієте, довговічність не потрібна. З нею має бути легко і зручно працювати на плотері, підчас вирізання букв. Тому вона є більш рвучка і тонка – як скотч.

Раджу Вам звертати увагу на те, яку плівку Ви плануєте купити.

Ми рекомендуємо використовувати в цілях безпеки травмозахисну плівку (вона є напівпрозорою).

А вже  поверх неї можна поклеїти білу матову декоративну. Буде надійно і гарно.

З повагою, керівник “Першої Універсальної Склонарізки”®, Євген Крамаренко

Нова послуга!