Фацет

Багато хто замовляє фацет, коли купує скляні полиці чи стільниці. Також фацетоване скло купують і встановлюють в дорогі дубові двері. Це іноді можна спостерігати в Банківських установах, дорогих готелях чи елітних приватних особняках.

Розгорнути статтю >>

У нас на Галичині файних парубків іноді називають “фацет” (з наголосом на букву “а”). Але в цій статті мова піде про гарне дзеркало, на якому зроблений фацет (з наголосом на букву “е”).

Фацетом (фаскою) називають обробку краю скла чи дзеркала, шляхом його зрізу під кутом 10 градусів (хоча може бути від 10 до 45 градусів — але це досить рідко ) та шириною 5,10,15,20,25 мм, а іноді і більше. За рахунок заломлення світла цей гарний зріз дозволяє повніше розкрити всю красу скла чи дзеркала.

У Львові, на “Першій Універсальній Склонарізці“® ми можемо виконати цей фацет (фаску) на своєму або Вашому склі чи дзеркалі. Ми постійно маємо в наявності скло у великому асортименті, а також великі листи дзеркал, форматом 3210 * 2250 мм, з яких можемо вирізати потрібні для Вас розміри. Причому за відходи, які залишатимуться після порізки дзеркала чи скла, платити непотрібно.

Фацет ми можемо зробити матовим, перламутровим чи глянцевим (прозорим). На прямокутних чи круглих формах, на віконному чи тонованому склі 4, 5, 6, 8, 10, 12 мм. На срібному, бронзовому, зеленому, синьому, графітовому чи матовому дзеркалі товщиною 4 мм. Також ще у нас є дзеркало срібне товщиною 6 мм. Широкий фацет на ньому виглядатиме теж досить ефектно.

Мені особисто дуже подобається ефект дзеркальної плитки з фацетом по периметру. Чи ця плитка є виконана квадратом, прямокутником, чи ромбом — ефект просто колосальний. Хорошим наочним прикладом є те, як цю плитку виклали в нещодавно відкритій у нас у Львові “Пузатій Хаті”, що на проспекті Шевченка. Просто шикарний Вікторіанський стиль. Якщо Ви там ще не були, обов’язково раджу завітати — там, ще й до того, можна смачно поїсти.

Таку дзеркальну плитку можна замовити у нас, і ми виготовимо її з будь-якого дзеркала, що у нас є. Це може бути і срібне, і бронзове, і синє, і зелене, і матове дзеркало. Особливо нещодавно ми отримали шикарне матове синє і зелене дзеркало. Візуальний ефект словами не передати. І в комбінації з іншими дзеркалами, чи, навіть, як самостійно закріплені дзеркала, дивитимуться “на ура”. У ванній кімнаті, в холі готелю, на танцювальних майданчиках та будь-де, куди поведе Ваша власна уява. Відчуття свята не залишатиме Вас ні на мить.

Ще цікаво дивиться фацет, виконаний на матовому білому сатиновому склі. Воно в нас є товщинами 4, 5, 6, 8 мм. Таким чином виходить невимушена простота та легкість. Матове скло не є забите малюнком та ще його особливістю є те, що воно ніколи не набридає. Також для сміливих та авангардних оригінальним рішенням може стати виконання фацету на візерунковому склі, якого у нас є близько 95 видів. Найгарніше це виглядатиме зі сторони візерунку.

Багато хто замовляє фацет, коли купує скляні полиці чи стільниці. Також фацетоване скло купують і встановлюють в дорогі дубові двері. Це іноді можна спостерігати в Банківських установах, дорогих готелях чи елітних приватних особняках.

Недоліків у фацета практично немає, хіба-що ціна. Вона, звичайно, дорожча від шліфування чи полірування кромки. Ще слід пам’ятати, що чим  ширшим виконати фацет, тим край скла чи дзеркала стає тоншим.

Скажімо, якщо дзеркало має товщину 4 мм, то вже після виконаного по його периметру фацету, його краєчок буде мати товщину 1,5 — 2 мм.

Цей естетично гарний результат потребуватиме, відповідно, акуратної доставки та обережно виконаного монтажу.

Тож не ставте цей виріб (та й, зрештою, будь-яке скло чи дзеркало) на бетонну підлогу чи асфальт, керамічну плитку чи будь-який метал.

Також при замовленні фацету слід визначитися з тим, чи варто робити на краю скла чи дзеркала шліфування або полірування кромки. Якщо край скла чи дзеркала з фацетом ховатиметься за дверний штапік чи багетну рамку — переплачувати за цю обробку, яку ніхто не бачитиме, не слід. Але якщо край цього фацетованого виробу буде помітним — тоді краще замовити додаткову послугу зі  шліфування чи полірування краю скла чи дзеркала.

У нас в продажі постійно є готові зеркала, або ми можемо виготовити дзеркало з фацетом за ескізами чи фото, які є у Вас. Отже, приходьте, подивіться і замовте Собі цю доступну розкіш.

                                      З повагою, Керівник “Першої Універсальної Склонарізки”®, Євген КрамаренкоПереглянути статтю: Що таке фацет?®
Переглянути статтю: Де купити у Львові дзеркальну плитку.
Нова послуга!