Гартування

Споконвіку люди цінували міцність. Вона є притаманна єгипетським пірамідам в Ґізі, римському Пантеону і Великому китайському мурові…

Як же зберегти цю прадавну плекану міцність у своїй омріяній оселі?

Розгорнути статтю >>

Один із способів… гартування скла. Дозвольте декілька слів про цю унікальну технологію обробки скла.

Гартоване (калене) скло — це скло, нагріте до температури близько 600 градусів за Цельсієм, після чого відбувається його різке охолодження. Такий процес глибоко впливає на саму структуру скла та його подальші властивості.

У зв’язку з цим, скло, яке Ви плануєте загартувати, повинне пройти остаточну обробку (нарізання, оброблення крайки, свердління отворів і т.п.) ще перед гартуванням. Що станеться, якщо спробувати, для прикладу, підрізати вже гартоване скло? Воно просто розсипеться на дрібні частинки. Тому не полінуйтеся двічі заміряти розміри рулеткою, двічі перевірити креслення, перш ніж гартувати Ваше скло у Львові.

Але яке ж скло взагалі можна загартувати (закалити)? – можливо, запитаєте Ви. Його спектр достатньо широкий: звичайне віконне і вітринне скло товщиною від 4 до  19 мм, матове скло, різних товщин та тоноване скло в масі. Його розмір може бути від 300*400 мм, навіть, до 2400*3600 мм (наприклад, як перегородка в інтер’єр)!!!

Переваги гартованого скла є очевидні. По-перше, це безпечність. При сильному ударі  гартоване скло розбивається на дрібні частинки, які є  досить безпечними для людей, котрі в той момент знаходяться поряд. Ризики травматизму є суттєво зменшені, ніж у звичайного скла.

По-друге, скло після гартування здатне витримувати високу температуру і значні перепади температури. Це робить його придатним до використання в будівельних конструкціях, де під дією прямих сонячних променів воно здатне швидко то нагріватися, то охолоджуватися.

По-третє, гартоване скло може витримувати значні ударні навантаження. В порівнянні зі звичайним склом, воно є міцніше приблизно в чотири-п’ять разів.

Тож можливостей для використання гартованого скла є більш, ніж достатньо. Це скляні будівельні конструкції, огорожі для сходів. Також “Перша Універсальна Склонарізка® виготовить для Вас скляні двері та перегородки. Можливо, Ви прагнете захистити Ваших рідних? Тоді безпечний стіл з гартованого скла є те, що збереже Ваш спокій. Але це ще не все: скляні полички, скляні фартухи на кухню і дашки, які в негоду дозволять насолоджуватися краплями відсвіжного дощу.

Тож, гартуючи скло в нас, на “Першій Універсальній Склонарізці® у Львові, Ви загартовуєте також Ваше почуття безпеки і спокою…

Для того, щоб купити гартоване скло у нас, завітайте на одну з відповідних адрес, які знаходяться у рубриці “Контакти”, та зробіть Ваше замовлення на це скло.

З думкою про Вас, Роман Сенів

Керівник відділу гартування скла


Нова послуга!