Внутрішні вирізи

Це тільки в кіно нам показують, як злодій проникає в помешкання, легко вирізавши склорізом-циркулем отвір і потім, за допомогою присоски виймає кружечок скла. Насправді ж, це неможливо.

Розгорнути статтю >>

Якщо говорити про папір, тканину, дерево, плиту ДСП, метал і т. д., то зробити там внутрішній виріз є досить просто. Беремо відповідний інструмент і жодних проблем. Скажімо, Вам потрібно зробити на кухні отвір в керамічній плитці під розетку. Ви, або майстер, просто берете болгарку і відрізуєте зайві куски плитки.

Зі склом справа є набагато складнішою. Чому? Просто скло,- болгаркою чи пилкою не поріжеш. А склорізом, якщо взяв вести лінію до кінця, то мусиш одразу ж і відламати. А як і де ламати, якщо це є прямокутний чи круглий отвір скраю або посередині скла?

Це тільки в кіно нам показують, як злодій проникає в помешкання, легко вирізавши склорізом-циркулем отвір і потім, за допомогою присоски виймає кружечок скла. Насправді ж, це неможливо. Чому? Тому, що на практиці, коли вирізаєш склорізом круг і потім хочеш вийняти кружечок, буде одне з трьох:

Перший варіант: треба, маючи величезний досвід, правильно розбити центральний кружечок. Тоді скло навколо збережеться.

Другий варіант: якщо хочеться зберегти кружечок скла всередині, в будь-якому випадку доведеться  розбити скло навколо.

Третій варіант: розіб’ється і внутрішнє і зовнішнє скло.

Ось такі справи.

Звичайно, можна зберегти і круг всередині, і скло навколо, якщо просвердлити отвір у склі спеціальним свердлом. Але, так як я розповідав в темі про “Свердління Скла”, обов’язково мусить бути верстат з двохстороннім засвердлюванням. І знову ж таки, свердла є певного діаметру, а ще – квадратний виріз не просвердлиш.

Але наші майстри, на “Першій Універсальній Склонарізці”® у Львові,  зроблять різноманітні вирізи, які Вам потрібно. Просто принесіть для цього креслення з точною розміткою для круглого чи прямокутного отвору.

З повагою, керівник “Першої Універсальної Склонарізки”®, Євген Крамаренко

Нова послуга!