Вирізання кругів та овалів

Що робити у випадку, якщо Вам потрібен овал, який не підпадатиме під попереднє стандартне конструктивне рішення?

Розгорнути статтю >>

Що робити у випадку, якщо Вам потрібен овал, який не підпадатиме під попереднє стандартне конструктивне рішення? Якщо Вам треба вирізати зі скла чи дзеркала круг, приносити нам для цього шаблони не потрібно. Ми тоді  беремо спеціальний циркуль-склоріз, і вирізаємо зі свого або Вашого скла чи дзеркала той діаметр, який необхідно.

З овалами дещо складніше. У випадку,  якщо Вам не принципово, яким саме має бути овал, ми беремо свій спеціальний пристрій, який називається овалорізом і завдаємо йому граничні координати по осі “X” і “Y”, або простіше кажучи, висоту і ширину.  Овалоріз тоді сам плавно ріже скло чи дзеркало, згідно закладеного в нього алгоритму і виходить овал умовно стандартної форми. Що робити у випадку, якщо Вам потрібен овал, який не підпадатиме під попереднє стандартне конструктивне рішення? Скажімо, потрібно вирізати овальне товсте скло для вже готового кованого стола (у нас у Львові, на “Першій Універсальній Склонарізці”® для цього є наступні товщини скла: 6, 8, 10, 12 мм).

Перше: приносьте свій шаблон в натуральну величину і ми повторимо ці контури на склі чи дзеркалі. Але слід пам’ятати, що шаблон не має бути виконаний з паперу, клейонки, тканини. Для цього потрібен твердий картон або ДВП, теж може бути фанера чи старе фігурне скло, твердий ватман чи цупкі шпалери.

Дехто навіть приносить кований столик, чи овальну раму під дзеркало. Це теж є дуже хорошим рішенням — Ви вже не переживаєте, чи правильно Вам вдалось зняти шаблон. Відповідальність автоматично перекладається на майстра, який виконуватиме дану роботу з нарізки, шліфування, та, за Вашим бажанням, монтажу.

Друге: в нашій комп’ютерній програмі є можливість розробити ту форму, яка Вам необхідна, витягуючи її в найрізноманітніші конфігурації, а також поєднуючи ці конфігурації одна з одною, і це можуть бути не тільки круги та овали а все, чого душа бажає. Особливо це практично тоді, коли Ви купуєте дзеркало, яке б складалось з основи одного кольору та накладки на ньому іншої форми дзеркала.

Також у нас є каталог готових форм дзеркал, переглянувши який , Ви зможете одразу вибрати варіант, який Вам буде до вподоби.

З повагою, керівник “Першої Універсальної Склонарізки”®, Євген Крамаренко

Нова послуга!