Фарбоване

Багато де можна застосувати в інтер’єрі фарбоване скло.

Його можна використати у шафі-купе, в міжкімнатних перегородках і робочій частині кухні. Також фарбоване скло монтують у двері, кухонні фасади, роблять з нього кольорові стільниці. Іноді ним зашивають цілу стіну у ванній кімнаті, або роблять “шахматку”.

Розгорнути статтю >>

Також це кольорове скло може дивитися виграшно в інтер’єрі салону-перукарні чи у салоні краси; для виготовлення елітних вітрин, ювелірних бутиків, сучасних ресторанів та кафе.
У нас в наявності є дуже багато різноманітних кольорів фарбованого склаЛакобель” (“Lacobel”): білий, ультра-білий, слонової кості, бежевий, коричневий, червоний, вишневий, синій, чорний, сірий металік, та безліч інших кольорів, які Ви можете бачити тут на фотографіях.
Ми у Львові, на “Першій Універсальній Склонарізці”®, маємо вже готове фарбоване скло зі Склозаводів. Наприклад концерн AGC Flat Glass випускає фарбоване скло “Lacobel” (Лакобель). Воно є вологостійким і тому підходить до ванних кімнат.
Також цей концерн випускає ще цікаве фарбоване біле скло під назвою “Лакомат” (“Lacomat”). Це скло дещо нагадує піскоструйку, чи матовий двосторонній сатин (яке скло ліпше — сатин чи піскоструйка, читайте у статті “Скло матове сатин”). Проте у “Лакомата” є якась своєрідна неповторність — це фарбоване скло, напротивагу “Лакобелю”, потребує, аби фарба була з зовнішньої сторони, а не з внутрішньої.
Заводське скло, на жаль, не завжди може бути того кольору, що Вам необхідно.Або цей колір в даний момент могли перестали фарбувати на заводі. Також скло “Лакобель”є товщиною лише 4 мм.

І тому, якщо Вам потрібно товстіше скло, про “Лакобель” прийдеться забути.  Але ми можемо пофарбувати для Вас скло у той колір, який є у нас на кольоровій розкладці і на любій з товщин скла, які ми в себе маємо. Це скло 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12 мм. Також, коли пофарбувати матове скло сатин з гладкої сторони — виходить досить м’який пастельний неблискучий колір.

Якщо це фарбування буде виконано на прозорому склі — це буде “Colorglass” (“Колорглас”), якщо на матовому склі сатин — “Colorsatin” (“Колорсатин”). Тут це пофарбоване скло представлено на фотографіях у формі віяла (російською — веера).

Також ми можемо пофарбувати і ультрапрозоре скло в якийсь зі світлих кольорів — воно не перебиватиме легкою зеленкуватістю ніжні світлі та бежеві кольори фарби, як це може зробити звичайне віконне скло. Про це скло Ви можете почитати у статті “Скло ультрапрозоре (надпрозоре).

Отже, приходьте до нас і обирайте той варіант, який Вам сподобається, тому що колір найліпше побачити не через інтернет, а тримаючи в руках готове пофарбоване скло.

З повагою, Керівник “Першої Універсальної Склонарізки”®, Євген КрамаренкоПереглянути статтю: Особливості фарбованого скла “Лакобель” та “Колорглас”®
Page 1 of 3123
Нова послуга!