Вітринне Скло для магазинів®

Переглядів: 6 299


Вітринним склом називають те скло, яким виконується скління фасадів магазинів. Це скло обов’язково має бути безпечним.

В цю групу можна включити скло, починаючи від товщини 6мм, і, звичайно ж, 8мм, 10мм, 12мм. Його після порізки обов’язково слід загартувати (закалити). Хоча це здорожчить його вартість, безпека коштувати задорого не може. Також замість розбитого скла можна вмонтувати і скло тріплекс. Про його особливості читайте у статті “ Скло ламіноване тріплекс”.

Перевагою скла тріплекс, в порівнянні з гартованим склом, є можливість його швидкої нарізки. Це може знадобитися тоді, коли потрібно оперативно замінити розбите скло. Після здійснення проплати за нього, ми можемо вирізати потрібний розмір з нашого листа форматом 3210*2250 міліметрів за 15 хвилин (беручи до уваги скрутну ситуацію, ми відкладемо інші замовлення на потім).

А от з гартуванням скла потрібно буде зачекати декілька днів, а цього часу може і не бути. І ще —  якщо замовник неточно поміряв розміри, дав, наприклад, завеликі — тріплекс вдасться зменшити, підрізавши склорізом. А от гартоване скло вже ніяк не вкоротиш — зменшенню розмірів воно не підлягає. Як кажуть росіяни: “Наша песня хороша — начинай сначала”.

         Також, як нагадування:

тріплекс — це аналог лобового скла автомобіля, яке після розбиття триматиметься купиА гартоване скло — аналог бокового автомобільного скла — при ударі воно розсипається на безліч дрібненьких кавалків.

Ви, напевно, часто помічали тріщини на лобовому склі машини (тріплекс), а от на бокових шибках авто скло (гартоване) або є повністю ціле, або його там взагалі нема — тріщин Ви там не побачите ніколи.

Як на мене,  тріплекс набагато кращий для магазинних фасадних вітрин, в порівнянні з гартованим склом (про звичайне віконне скло мова взагалі не йде — при таких великих розмірах засклення, у випадку розбиття, різноманітних ризиків є набагато більше, ніж зекономлених 500 чи 1000 гривень на різниці цін).

Якщо ламінований тріплекс і розіб’ється, залишки розбитого скла триматимуться разом завдяки прозорій плівці, яка є всередині. Ні на кого не полетять уламки скла, злодії не зможуть швидко щось вкрасти, бо скло буде вкупі (а повільно красти може не бути часу). Також буде достатньо часу для заміни розбитої вітрини, і, відповідно, не потрібно буде переплачувати майстрам за терміновість.

Також, при страхуванні магазинів від крадіжок, страхові компанії справедливо вимагають, щоби вітрина була засклена спеціальним склом, яке б ускладнило злочинцям можливість пограбувати магазин.

Чи доцільно робити самому монтаж вітринного скла

вітринне скло-4У нас у Львові замовляють переважно послуги із заміни розбитих вітрин. Чому? Просто нові скляні вітрини роблять одразу з металопластиковими конструкціями і вставляють туди склопакети. А це не наша спеціалізація. Ми — склонарізка, і маємо величезний вибір скла та дзеркал, але не виготовляємо вікна чи двері. Якщо вітрина в якомусь магазині розбилась — наш майстер може приїхати, зняти розміри вітринного пройому. Потім ми нарізаємо скло в себе на склонарізці. Доставляємо його, здійснюємо демонтаж старого скла і монтуємо нове скло.

Якщо ж бажаєте зекономити і низька ціна для Вас є вирішальною — можете самі зняти розміри і потім зробити монтаж скла самотужки. Ми ж, за Вашими розмірами, наріжемо своє скло (в цій ситуації — з розбитою вітриною, найліпшим варіантом було би безпечне скло тріплекс, ми швидко можемо його нарізати, бо воно постійно є у нас в наявності на вул. Луганській). Також можемо здійснити доставку цього скла по Львову чи Львівській області. Тобто ми робимо весь комплекс робіт повністю — і у Вас голова не болить, або лише нарізаємо скло.

Якщо доставку скла ми можемо здійснити в будь-якій ситуації — чи будемо робити монтаж, чи ні, то знімати розміри на скло будемо лише у тому випадку, якщо потім будемо його монтувати. Чому?

Тому що тут хтось один має відповідати за весь цикл робіт — або наш монтажник, або наш замовник. І в цьому випадку в жодного з них не виникатиме запитання: “Так це ж неправильно зняті розміри і тому мені не вдалось вмонтувати вітринне скло”.  “Бачили очі, що міряли, тож тепер хоч нове скло купуйте”, – перефразовуючи відому приказку.

Чому тут я описую все так детально? Тому що цей досвід з найрізноманітнішими нюансами по роботі зі склом отримував протягом 12 років. Ці, а також інші поради, якими я з Вами ділюся у своїх статтях, допоможуть Вам “не ставати на граблі”, та зекономлять Ваші гроші та час.

Взагалі то, я вважаю, що кожен повинен займатись своєю роботою — і тоді це буде якісно та фахово. Якщо мені потрібно зробити щось по сантехніці чи електриці — я замовляю послуги цих майстрів для того, щоб вони виконували всі роботи під ключ. Є така гарна народна приказка “Хто що знає, той і хліб тим заробляє”.

Скління вітрин для прилавків магазину

У нас так склалося, що вітринним склом часто називають те скло, яке використовують для скління прилавків магазинів. Не скажу чи це правильно так говорити, чи ні, але так вже повелося. Де його застосовують? Це може бути і аптека, і ювелірний магазин, і магазин з продажу посуду чи мобільних телефонів, і т.д. Там товар викладений на скляних поличках за скляними дверцятами.

Ми можемо виконати всю роботу, яка стосується скляної частини. Порізати в розмір своє скло і пошліфувати його по периметру. При потребі просвердлити отвори у склі під завіси чи ручки для скляної дверці. Також можемо пофарбувати це скло в різні кольори, або вирізати розмір вже з готового заводського фарбованого склаЛакобель” (“LACOBEL”).

Якщо потрібно, можемо виконати фацет на склі. Також, за допомогою гравірувального верстата, вигравіруємо на склі чи дзеркалі логотип Вашої Компанії чи будь-які візерунки згідно нашого каталога, а їх там тисячі (про це Ви можете прочитати у статті “Гравірування скла та дзеркал”).

          Повна ціна скляної вітрини у магазин буде залежати від кількості операцій з конкретним замовленням. Наші менеджери можуть порахувати кожну з операцій згідно прайсу.

Приклади операцій:

1) вартість скла порізаного в розмір, 2) шліфування чи полірування кромки скла по периметру, 3) фацет на цьому склі, 4) свердління отворів, 4) гравірування візерунку на склі, 5) художній малюнок на склі,  6) фарбування цього скла, 7) поклейка декоративної чи травмозахисної плівки, 8) доставка скла, та інші роботи. Ви обираєте саме ті види операцій зі склом, які потрібно, і сплачуєте лише за них.

          Якщо ж у Вас планується встановлення скляних вітрин для захисту і оздоби ювелірних виробів, чи музейних експонатів, раджу прочитати статтю “Скло ультрапрозоре (надпрозоре)”.

Порізка скла замовника для скляних вітрин у магазин

Також для того, щоби Вам було дешевше, ми можемо порізати і пошліфувати Ваше скло, коли воно у Вас є, і шкода, щоб не пропало. Але в такому випадку, ми, як і будь-хто, хто працює зі склом, не можемо нести відповідальність за скло замовника.вітринне скло 2

Як це виглядатиме на практиці? Замовник приносить до нас своє скло. Ми підрізуємо його по вказаним клієнтом розмірах. Порізка скла замовника є платною послугою. Потім шліфуємо або поліруємо торці скла, свердлимо отвори чи робимо іншу роботу, про яку домовились.

Наші майстри працюють акуратно, у них професійні склорізи та роки досвіду. Але скло, на жаль, має властивість тріскати. І, навіть, коли ми вирізаємо своє скло, воно іноді б’ється.

З досвіду так є, що раз на раз не випадає. Іноді жодної штуки скла замовника не розіб’ється, а іноді (залежно від загальної кількості штук скла) може розбитись одна чи декілька шибок. Ліпше про це попередити замовників завчасно.

Також, стосовно скла замовника, не приймаються претензії щодо подряпин, які можуть з’явитися невідомо звідки. З перебігом часу стало зрозуміло, що якщо у когось вже є скло вдома чи на роботі, на ньому обов’язково де-не-де буде щось подряпано чи затерто. І потім все це вияснювати не вистачить часу чи аргументів. Діалог виглядатиме приблизно так: “Ось ця подряпина — моя, а цієї тут раніше не було”, і так далі…  Тому варіант підрізки Вашого скла у нас підходить не для всіх. Це є економ варіант, і він є зручним для тих, кому ціна — важливіша. “Дешево і сердито” — можна так сказати.

Тільки слід пам’ятати наступне, що гартоване скло не підлягає ні нарізці, ні обробці, ні свердлінню отворів. Тому не приносьте його для того, щоби спробувати його вкоротити, просвердлити, чи пошліфувати. Інакше, просто під час роботи, воно “вибухне” на купу дрібних кавалків у майстра в руках. І ми, як я вже зазначив вище, не зможемо відшкодувати Вам вартість цього скла.

Отже, запрошую Вас відвідати “Першу Універсальну Склонарізку”® у Львові, де Ви зможете купити вітринне скло.

З повагою, Керівник “Першої Універсальної Склонарізки”® Євген Крамаренко

Дивитись всі фото вітринного скла


Усі опубліковані матеріали про скло та дзеркало

Рекомендовані статті

Ультра-фіолетове склеювання скла та склеювання силіконом®

Переваги та недоліки методів Для багатьох цінителів скла, що  прагнуть втілювати в життя свої неординарні ідеї, певною трудністю стає поєднання декількох скляних елементів або прилаштування незвичного задуму у вже виконаний інтер’єр. Який клей використати для поклейки скла? На наше щастя, існує декілька видів приклеювання скла, що  дає можливість зробити вдале рішення на користь наших потаємних Читати далі

Особливості кругів та овалів®

Що робити у випадку, якщо Вам потрібен овал, який не підпадатиме під попереднє стандартне конструктивне рішення? Якщо Вам треба вирізати зі скла чи дзеркала круг, приносити нам для цього шаблони не потрібно. Ми тоді  беремо спеціальний циркуль-склоріз, і вирізаємо зі свого або Вашого скла чи дзеркала той діаметр, який необхідно. З овалами дещо складніше. У Читати далі

Особливості декоративної плівки®

Чим декоративна плівка відрізняється від травмозахисної? І та і друга є плівкою. Але, травмозахисна плівка має за мету зберігати безпеку життя людини у випадку розбиття дзеркала.  Якісна травмозахисна, або як її ще називають антитравматична плівка має спеціальну тягучу структуру, яка не ріжеться легко, як бритвою, під час руйнування дзеркала. Інакше кажучи, її основна відмінність — Читати далі

Опублікував

Продуктами «Першої Універсальної Склонарізки»® є: гарячий вітраж, розпис по склу, гравірування, скло, дзеркала, монтаж і доставка, обробка скла та дзеркал
Нова послуга!