Якісна шафа-купе — це передусім безпечне дзеркало®

Переглядів: 5 599


“Як би мені ще зекономити?, – думає недобросовісний виробник шаф-купе з “Уездного Города N”. Візьму я , і поклею на свої дзеркала з задньої сторони не спеціальну травмозахисну плівку, а звичайний канцелярський скотч (тільки широкий), а замовник цього і так не побачить . А в мене, дивись, за рік на цій різниці при моїх об’ємах продажу на новий верстат грошенят назбирається”.

Як Вам тепер після цього? А у Вас є вдома шафа-купе? А яка там ззаду приклеєна плівка? А взагалі, може її там забули приклеїти?  А навіщо?, дехто може спитати.

В народі є така приказка – “Раз у році незаряджена рушниця стріляє.”

Так от, на будь-яке дзеркало великого розміру — особливо це стосується шаф-купе, потрібно в обов’язковому порядку приклеювати із задньої сторони спеціальну безпечну плівку, яка може захистити життя людини, і унеможливити або зменшити до мінімуму травмування від порізів під час нещасного випадку. Такий самий захист потрібен і для спеціальних міжкімнатних перегородок з великими розмірами скла.

Повернімось до дзеркал.

Тут діє просте правило : будь-який великий розмір зеркала має бути захищений або  якісною плівкою з тильної сторони, або якісним клеєм для дзеркал, або якісним двохстороннім  скотчем. Досить часто, коли дзеркало монтується на стіну, – можна вмонтувати ще зовнішні металеві кріплення для перестраховки.

Маленький нюанс. Якщо кріпити дзеркало до ламінованої плити ДСП можна, використовуючи, як клей, так і двосторонній скотч, або і те і друге одночасно; то дати одночасно і плівку і клей для дзеркала — не вийде — тут треба вибирати щось одне, залежно від ситуації.

Якщо, скажімо, Ви впевнені, що це зеркало тут стоятиме завжди, скажімо у ванні, в ніші 7 мм між керамічною плиткою, тоді однозначно ліпше дати клей — на довгі роки і дуже безпечно — хороший дзеркальний клей (у Львові його можна придбати у нас) при правильному нанесені триматиме як камінь. І зняти це дзеркало можна буде лише через молоток — довго і нудно відскубуючи по кусочку.

Якщо ж Ви орендуєте квартиру, або з часом плануєте  перепланування у помешканні, то тоді ліпше обрати варіант із поклейкою безпечної плівки. А прикріпити це дзеркало до стіни , чи навіть до плити, можна буде за допомогою  гарних чотирьох кругленьких кріплень, які в будь-який момент можна легко відкрутити, зняти дзеркало і перевезти його в інше місце.

Плівка
Про те, щоби її не було, мова взагалі не йде — це передусім Ваша безпека і безпека Вашої родини.

Скотч канцелярський тут явно не підходить. Він дуже тонкий (має заледве 25-30 мікрон) і рвучкий.
Як кажуть в народі – “що мертвому — кадило”.

Шафа-купеРішення існує! Сьогодні на ринку, зокрема у Львові, присутні і вітчизняні виробники, і виробники з Китаю, які продають плівку вже пристосовану спеціально для поклейки на дзеркала. Ця плівка має в середньому товщину 70-80 мікрон (іноді 100-110 мікрон). Буває прозорою, білою чи чорною. Але увагу слід приділяти не кольору, а цупкості і міцності.

Попросіть продавця дати Вам помацяти плівку на дотик. Чи вона достатньо цупка? Спробуйте її потягнути в різні боки. Чи не рветься одразу ж? Головним моментом є перевірити її на рвучкість. Надріжте її край на 5 мм гострим предметом і спробуйте після цього потягнути її в різні сторони.

Таким чином Ви можете просто змоделювати, що станеться, якщо у випадку чогось, дзеркало розіб’ється, адже його края можуть бути в той момент гострими як бритва.

Якщо, потягнувши плівку після надрізання, вона в секунду розійдеться навпіл — Вам слід добре подумати, чи варто купувати таку плівку.

Якісна плівка — тягуча, і не порветься одразу. Власне, наголошую – якість плівки залежить від її пластичності(тягучості), і ще – якості клею та товщини в мікронах.

Якщо все добре — замовляйте цю плівку.

Якщо ж повезе і Вам покажуть  рулон цієї плівки,  з якого будуть мотати на Ваше Дзеркало,  зверніть увагу на сам рулон.

Деталі тут відіграють найважливішу роль : чи намотка по краям є рівномірною (чи рівно обрізані края рулону) ; чи клей добре пристає до плівки, чи, навпаки, видно великі пухирці повітря, чи не смердить вона чимось неприємним. Таким чином Ви зможете на “хлопський розум”  визначити, чи її зроблено на солідному заводі, чи десь у підвалі в Китаї.

В нас у Львові на “Першій Універсальній Склонарізці“®, ми це питання вирішили одразу і безповоротно. Купуємо плівку, яку виготовляють на одному із заводів Західної Європи вже більше 20 років. Товщина – 130 мікрон. Її якість перевірена також і роками нашого досвіду.

Ціна плівки з поклейкою для замовників за 1м. кв. складає 28,79 грн.

Ми вважаємо, що на безпеці економити не можна. Собі буде дорожче.

Важливе уточнення. Поклейка плівки на дзеркало для шафи-купе потрібна лише у випадку,  якщо дверка шафи складається лише з дзеркала і чотирьох алюмінієвих профілів по периметру.

Якщо ж дзеркало у шафі-купе клеїться на ламіноване ДСП за допомогою скотчу для дзеркал або клею для дзеркал — плівка тоді не потрібна.
Бережіть себе!®

З повагою, керівник Першої Універсальної Склонарізки®, Євген Крамаренко


Усі опубліковані матеріали про скло та дзеркало

Рекомендовані статті

Вітаємо! “Перша Універсальна Склонарізка”® пропонує Вам співпрацю!

Вітаємо! “Перша Універсальна Склонарізка”® пропонує Вам співпрацю! Розгляньте, будь ласка, наші послуги та пропозиції: – Виклик майстра для зняття розмірів та шаблонів під фігурне скло на двері, нарізання, доставка та встановлення Скло віконне − 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12 мм Україна, Pilkinton(Польща), Росія, Болгарія Скло вітринне − 6, 8, 10, 12 мм Читати далі

Як зняти шаблони з дверей для подальшої нарізки скла®

Типова картина, яка є в багатьох з нас під час ремонту — двері ми придбали, а жінка вже починає діставати чоловіка – “Ну коли Ти вже врешті скло вставиш?” Попередження: стаття для тих хто має час її прочитати. Хто не має 5 хв. часу — читайте лише останній абзац статті. Там відповідь на запитання, поставлене Читати далі

Особливості фарбованого скла “Лакобель” та “Колорглас”®

Багато де можна застосувати в інтер’єрі фарбоване скло. Його можна використати у шафі-купе, в міжкімнатних перегородках і робочій частині кухні. Також фарбоване скло монтують у двері, кухонні фасади, роблять з нього кольорові стільниці. Іноді ним зашивають цілу стіну у ванній кімнаті, або роблять “шахматку”. Також це кольорове скло може дивитися виграшно в інтер’єрі салону-перукарні чи Читати далі

Опублікував

Продуктами «Першої Універсальної Склонарізки»® є: гарячий вітраж, розпис по склу, гравірування, скло, дзеркала, монтаж і доставка, обробка скла та дзеркал
Нова послуга!